Programm

1. vahetus (kino/filmikunst)

10. juunist kuni 16. juunini

Filmikunsti vahetuses saavad lapsed teadmisi stsenaariumi kirjutamisest ja kirjutavad ise filmistsenaariumi. Nad tutvuvad operaatoritöö algtõdedega, esinevad näitlejate rollis tõelises filmis, õpivad filmi monteerima ja saavad end selles ka proovile panna. Kõik selle vahetuse kuus päeva on pühendatud filmivõtetele.

2. vahetus (loominguline)

16. juunist kuni 22. juunini

Muusika? Teatrilavastused? Mustkunst? Aga miks mitte oma filmi tegemine??? Kõik see ja muudki veel ootab lapsi selles vahetuses! Ja muidugi iga päev paar-kolm tundi kaasakiskuvaid mänge ning ingliskeelseid loomingulisi projekte päeva teemal! Lapsed vallatlevad iga päev basseinis, õpivad suhtlemist kaasahaaravates mängudes värskes õhus ja seda kõike treenerite range kontrolli all.

3. vahetus (skautide vahetus)

  1. juunist kuni 2. juulini

Kuidas metsas mitte ära eksida? Kuidas teha lõket? Kuidas maskeeruda nii, et vaenlane sind ei leiaks? Tahad matkata? Aga lõkke ääres laulda? Kui vahva!!! Kõik see ja muudki veel ootab lapsi selles vahetuses! Ja muidugi iga päev paar-kolm tundi kaasakiskuvaid mänge ning ingliskeelseid loomingulisi projekte päeva teemal! Lisaks igapäevased mängud basseinis, spordi- ja meeskonnamängud värskes õhus, konkursid ja viktoriinid.