Lastevanematele

Mida kaasa võtta?

Teie lapsel peavad kaasas olema järgmised asjad:

  • Isikliku hügieeni vahendid nagu hambahari, hambapasta, seep või dušigeel, pesemisnuustik, käterätik, saunalina ja kamm
  • Spordijalatsid ja riided, milles õues, ruumis või basseinis tegutseda ja mängida (T-särgid, šortsid, pikad spordipüksid, kampsun, kerge jope, sokid, plätud, ujumistrikoo/ujumispüksid, botased, nokkmüts, ujumismüts (tüdrukutel).
  • Riided ja jalatsid, milles on hoones mugav olla ja liikuda.
  • ID-kaardi või passi koopia

Vanus

Ootame 7-14-aastaseid lapsi

Temaatilised vahetused

Olenevalt vahetuse temaatikast kutsume laagrisse vastava valdkonna spetsialisti, et lapsed saaksid võimalikult hästi vahetuse õhkkonda sukelduda

Inglise keel laagris

Teie laps ei pea tingimata oskama inglise keelt või valdama seda kõrgtasemel. Laagris jagatakse nad taseme järgi gruppidesse, et õppimine oleks huvitavam ja tõhusam. Vanemate soove ja eelmiste laagrite kogemust arvestades, jagame lapsed sel aastal väikegruppidesse enam diferentseeritult. See võimaldab igal lapsel täisväärtuslikult kasutada oma keelepotentsiaali ja saada maksimaalset rahuldust inglise keeles suhtlemisest.

Laagri basseinid

Teie laps ei pea tingimata oskama ujuda. Spordikeskuse kaks basseini (25-meetrine ujumisbassein ja bassein neile, kes ei oska ujuda) võimaldavad veeta vees aega lõbusalt ja huvitavalt lapse ujumisoskusest sõltumata.

Temaatilised vahetused

Olenevalt vahetuse temaatikast kutsume laagrisse vastava valdkonna spetsialisti, et lapsed saaksid võimalikult hästi vahetuse õhkkonda sukelduda.

Registreerimine

Lapse registreerimiseks tuleb täita jaotises “Registreerimine” vorm, misjärel saadetakse teile registreerimiskinnitusega e-kiri. Selles teavitatakse teid sellest, kuidas teha ettemakse. Kui makse on laekunud, kantakse laps laagri nimekirja.

Maksumus

2016 aasta hooaja tuusiku maksumus on 250 eurot, millest 50 eurot on ettemakse, mis ei kuulu tagastamisele, kui te sõidust loobute. Maksumus hõlmab organiseeritud sõitu marsruudil Tallinn-Vinni-Tallinn, elamiskulusid, õppematerjale.

Ühe pere kahele või enamale lapsele on maksumus 210 eurot. Neile, kes tulevad kaheks vahetuseks, on maksumus 210 eurot.

Tähtis!

Laagrikohtade piiratud arvu ja pidevalt suureneva huvi tõttu soovitame laste puhkuse eest hoolt kanda juba nüüd!